Aktualności

Football Academy

Nasza reprezentacja z Football Academy z Bolesławca, na listopadowym turnieju Tauron Cup w Krakowie.

Dumni z młodych sprotowców, trzymamy kciuki za dalsze sukcesy. Na zdjęciu, z legendarnym bramkarzem Jerzym Dudkiem, który prowadził krakowski turniej. Dziękujemy organizatorom!


IFBA 2019

Kegger w Kassel IFBA 2019!!!

Witamy Was ponownie i zapraszamy w dniach 16-18 maj 2019 do Kassel (Niemcy), na Targi IFBA 2019. Poraz pierwszy będziemy mieli okazję zaprezentować się na europejskim święcie samochodów użytkowych, ze szczególnym uwzględnieniem sympatii dla zabudowy pomocy drogowej. Na niemieckiej imprezie zaprezentujemy cztery pojazdy, z różnymi wersjami zabudowy Kegger oraz sporo nowych rozwiązań, detali i ciekawostek. Zapraszamy na nasze stoisko: hala 1/2, stanowisko A22. Odpowiemy osobiście na każde pytanie i zaprezentujemy nowości. Nie zabraknie ciekawostek i upominków, a dla spragnionych, kropli napoju.


Tarmac Master

Tarmac Master

Jedziemy na Tarmac Masters 29-30.09.2018 za kierownicą Kamil Radomski i Szymon Hawro. Kibicujemy i trzymamy kciuki.

LINK

Platforma z systemem otworów LOHR

Nowość, platforma Kegger z systemem otworów LOHR.

Prezentujemy Wam naszą kolejną, nowinkę Platforma Kegger z systemem otworów typu Lohr w połączeniu z cztero - punktowymi pasami. To idealne połączenie dwóch, najbardziej popularnych rozwiązań na jednej zabudowie. Bezpieczeństwo i łatwość zabezpieczenia samochodu na najwyższym poziomie.

LINK

Skrzynka aluminiowa

Nowość, skrzynka narzędziowa aluminiowa.

Oto autorska, stworzona od podstaw przez nas, z aluminium, szczelna, zamykana, obszerna, estetyczna skrzynka! Wpisuje się idealnie w linię boczną zabudowy, przez co estetyka naszych konstrukcji podniosła się jeszcze bardziej.

LINK

Tarmac Master

Tarmac Master, 23.03.2018

Jak co roku i w tym wspieramy rajdowców. Pod skrzydła naszego teamu trafił Kamil Radomski. Już w ten weekend po raz pierwszy wjedzie na naszą rampę startową podczas zawodów Tarmac Masters. Trzymamy kciuki!!!

LINK

WOŚP 2018

Wspieramy WOŚP ❤

Sponsorowany przez nas Bc Rally Team przez pół dnia woził ludzi gotowych wesprzeć WOŚP. U nas w firmie również wspieramy zbiórkę. Pamiętajcie żeby wrzucić coś do puchy!!!

LINK

Football Academy

Wspieramy Football Academy Bolesławiec

LINK LINK 2

Rampa Startowa

Rampa startowa

Jedna z ciekawszych nowości w naszej ofercie to MOBILNA RAMPA STARTOWA! Jest lekka, trwała, bardzo łatwa w transporcie oraz oczywiście w montażu. Pierwsze testy "w terenie" zostały wykonane podczas zawodów Tarmac Masters. Rampa zdała egzamin!

LINK

Laureat KEGGER

Kazimierz jest nasz :-)

19 raz wręczono nagrodę przedsiębiorcy działającemu na terenie Bolesławca i powiatu bolesławieckiego. W tym roku otrzymała ją spółka Kegger, która zajmuje się produkcją aluminiowych zabudów samochodowych oraz samochodów specjalnych pomocy drogowych. Dyplom i statuetkę Kazimierza odebrał Dariusz Kozioł, prezes spółki.

LINK

Facebook KEGGER

Startujemy na Facebooku, 31 grudnia 2014

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku. Można tam przeglądać aktualną galerię nowych zabudów autolawet jak i innych nowych produktów firmy Kegger. Aby na bieżąco śledzić nasze produkty zapraszamy do polubienia naszej strony.

Pierwszy post www.facebook.com/kegger.eu

Nowa siedziba KEGGER

Nowa siedziba firmy

We wrześniu b.r. oddano do użytkowania nową halę produkcyjna postawioną na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Bolesławcu. Budynek produkcyjny z częścią socjalno-biurową został specjalnie wybudowany na potrzeby rozwoju działalności Spółki KEGGER Sp. z o.o.